Život Christine Smithové

21. června 2010 v 17:37 | Kačísek13 |  Povídky
Život Christine Smithové

Bylo pondělní odpoledne, venku pršelo a bylo asi 5°C, prostě zima.Malá Christine seděla u okna a koukala, jak se venku čerti žení.Vzpomínala na maminku, která ji umřela, když jí bylo 5 let, při bouřce.Tatínek zemřel na rakovinu a tak vyrůstala v sirotčinci, protože o žádné příbuzné se nevědělo.Teď už vlastně byla malá Christine slečna.Rostla jako z vody a krása jí nechyběla, ale vypadala smutně.Dnes měla dvanácté narozeniny.Ano, bylo to už skoro 7 let co přišla o rodiče.Bylo jí zase smutno.Od vychovatelek sice dostala dárky, ale to jí rodiče nevrátilo.Přemýšlela, na jakou školu půjde( učila se velmi dobře).A protože měla velmi ráda zvířata, rozhodla se, že půjde na nějakou školu, kde se pracuje se zvířatama.
Roky plynuly a najednou bylo Christine osmnáct let.Podle pravidel sirotčince, ho musela opustit do týdne od svých osmnácti narozenin.Nedalo se nic dělat, ale protože vychovatelky měli Christine rádi, dali jí peníze, aby si mohla pronajmout, aspoň dočasně malou Garsonku.Jenže Christine nepoužila peníze na bydlení, ale na alkohol a na cigarety.Později propadla i drogám.
Jednoho dne Christine potkala Jane Langovou.Nejdříve jí Christine nepoznala, ale pak pochopila, kdo to je.Byla to Christinina bývalá vychovatelka.Jane se rozhodla, že jí pomůže dostat se z jejích problémů.
Šlo jim to dobře, proto byla Christine brzo zase taková, jako dřív.Koupila si garsonku, dodělala školu a našla si práci → léčila zvířata.Vydělala si peníze a za ty si koupila větší byt.Pořídila si i malé štěňátko → Barny.Pořád byla sama, neměla žádné přátele a bylo jí smutno.
Náhle potkala Viky.Stali se z nich nejlepší kamarádky.Viky jí seznámila s Mary, Lucy, Amy a s Peterem, Erikem a Martym.
Život šel dál a Christine byla konečně šťastná.Měla práci, kamarády, svůj dům, atd...
Jednou dostala dopis.Byl nadepsaný: Slečna Christine Smithová a psalo se v něm:
Milá Christine, protože se známe delší dobu, a navíc si velice milá a hezká, chtěl bych se tě zeptat, jestli by si nechtěla být i něco víc, než jen kamarádka. S pozdravem Marty =)
Christine byla ráda, protože se jí Marty už dlouho líbil.Přijmula nabídku a začala s ním chodit.I Barny už si vyhlídla manžela a tak měla Christine další dvě štěňátka.
Jednoho dne se Marty odhodlal a zeptal se Christine, jestli by si ho nechtěla vzít.( přece jen se znali už tři roky ) Ona souhlasila a byla svatba.Marty pozval přátele, rodiče, jen Christine nikoho nezvala.Ptal se jí proto, proč , tak mu pověděla celou její minulost.Byl překvapený, ale miloval ji stále.
Svatbu si všichni užili a všichni byli veselí, jen Christine se neradovala, vzpomínala na rodiče.Uplynulo šest měsíců a Christine byla těhotná.Narodila se jim dvojčátka → holka a kluk.Pojmenovali je Jesicca a Robie.Měli šťastné manželství a vydělávali hodně peněz, tak si postavili krásnou vilu s tělocvičnou, bazénem a s velkým pozemkem.
Čím byli starší, tím měli více zvířat → kozy, psi, kočky, morčata, křečky a koně.Bylo jim vždy skvěle, když je krmli a hladili si je.Byli to takové jejich zpovědnice, vyzpovídali se jim, aby neměli špatné svědomí.
Byli šťastní a pokud nezemřeli, žijí tak šťastně až do dnes =)

Konec =)Líbí se Vám?? Napište do komentářů =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 obrazky.blog.cz obrazky.blog.cz | Web | 21. června 2010 v 22:04 | Reagovat

jéééé! :) To je mooc hezký :D Jen tam něco máš moc stručně :D teba to požádání o ruku bych prodloužila :)

2 kacisek13 kacisek13 | 22. června 2010 v 18:40 | Reagovat

[1]: Děkujůů za nápad =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama